Чорноморський флот РФ розпочав навчання в окупованому Криму

19 Серпня 2019, 16:29

Підрозділи Чорноморського флоту Росії, що базуються в анексованому Криму і в Краснодарському краї, почали спільні командно-штабні навчання. Про це у понеділок, 19 серпня, повідомляє прес-служба флоту.

 

Як уточнюють росЗМІ, у навчаннях задіяні близько 1,5 тис. осіб і 200 одиниць техніки.

 

"Сьогодні (19 серпня – ред.) відповідно до раніше затвердженого плану на Чорноморському флоті почалося спільне командно-штабне тренування. У перебігу проведення тренування відпрацьовуються дії з управління силами флоту при приведенні їх у вищі ступені готовності, організація взаємодії з'єднань і частин у складі міжвидового угруповання військ, дислокованих на Кримському півострові", – йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що до тренування залучені органи військового управління флоту, Кримська і Новоросійська військово-морські бази, основні корабельні та берегові з'єднання, а також частини морської авіації.

 

Нагадаємо, в окупованому Криму військово-морські сили Російської Федерації розмістили ескадрилью далеких безпілотників "Форпост", які здатні вказувати цілі ракетним системам кораблів, артилерії і береговим комплексам "Бастіон".