“Чорноморець” вибуває з Ліги Європи, “Зоря” продовжує боротьбу

7 Серпня 2014, 21:37

Так, за сумою двох матчів "Чорноморця" й "Спліта" рахунок 2:0 на користь останнього.

Гра в Одесі відбувалася з перевагою господарів поля, але команда так і не змогла жодного разу вразити ворота суперника.

Найбільш активними у складі господарів поля були Руслан Фомін, Сергій Назаренко і Михайло Сіваков, що мали по кілька гольових моментів.

Разом з тим, одеситам потрібно було вигравати з великим рахунком. Або, як мінімум, повторювати результат гри в Спліті (2:0 на користь господарів поля) з тим, щоб перевести матч в овертайм. Таким чином, "Чорноморець" став першою українською командою, що припинила боротьбу в єврокубках за підсумками нинішнього сезону.

Водночас, доля матчу "Зоря" – "Мольде" (Норвегія) була вирішена на передостанній хвилині. Гра розпочалася атаками "Зорі" і вже на 2-й хвилині Микита Каменюка точним ударом відкрив рахунок. Але, на 43-й хвилині Гульбраннсен зрівняв результат.

Вже у другому таймі, на 89-й хвилині, гравець "Зорі" Любеновіч навісив зі штрафного, і норвежець Форрен зачепив м'яч, який відлетів у сітку – автогол гравця "Мольде".

Норвежці кинулися в атаку і навіть отримали право на ще один пенальті, який не реалізували.

Таким чином, за сумою двох матчів "Зоря" виграла з рахунком 3:2 і пройшла в заключний раунд кваліфікаційних змагань – плей-офф Ліги Європи.

Нагадаємо, раніше дніпропетровський "Дніпро" вибув із Ліги чемпіонів, програвши "Копенгагену" з рахунком 0:2 за сумою двох матчів.