“Чорноморець” та “Дніпро” виграли перші матчі у груповому етапі Ліги Європи

19 Вересня 2013, 23:33

Команди провели матчі в рамках першого ранку групового етапу змагань.

У Загребі хорватські динамівці мали перевагу в першому таймі і логічно втілили її у гол Джуніора Фернандеса, який відзначився на 43- й хвилині. Але, після перерви, представник української Прем'єр-ліги перехопив ініціативу, а в середині тайму змінив рахунок гри. На 62 -й хвилині Олексій Антонов зрівняв результат, а на 65 -й Франк Джа Джеджу вивів гостей вперед – 2:1. Цю перевагу одесити зуміли зберегти до кінця гри.

У матчі "Пандурій" – "Дніпро" інтрига була не менш закрученою , але все вирішив один-єдиний гол. На 38 -й хвилині переможний м'яч для дніпропетровців забив Руслан Ротань – 1:0.

Наразі ж свій перший матч у рамках основного турніру Ліги Європи дограє київське "Динамо", яке на своєму полі приймає бельгійський "Генк".