Чоловік Тимошенко закликає світ не визнавати вибори

Акценти
8 Листопада 2012, 11:14

«Ці вибори не можна вважати чесними і демократичними. Ми просимо світ визначитись з цього приводу. Своїм зволіканням ви даєте ще якусь надію на існування цій зажерливій владі. Вибори не можна визнавати – тому що це суцільна фальсифікація, підкуп і залякування. У них не брали участь лідери опозиції – Юлія Тимошенко і Юрій Луценко. Вони за гратами. Потрібно чесно і мужньо сказати, що ця виборча кампанія сфальсифікована!», – йдеться у заяві

«Ми просимо світ не підтримувати диктатора Януковича, не робити вигляд, що він проводить реформи, а допомогти нам відкрити публічні міжнародні антикорупційні транснаціональні розслідування відвертої тіньової фінансової діяльності сім'ї Януковича і його оточення, зупинити його всім разом і повернути Україну в Європейську сім'ю і до європейських цінностей», – закликає чоловік Юлії Тимошенко.

Він нагадав, що його дружина одинадцять днів тому оголосила голодування "проти тотальних фальсифікацій виборчого процесу в Україні", і за цей час тан її здоров’я значно погіршився.

"У демократичних країнах це вже мало стати дієвим сигналом до прийняття заходів для усунення системних недоліків, допущених в ході виборів. Але тільки не в Україні, де у народу фактично вкрали можливість вільного волевиявлення", – відзначає Олександр Тимошенко.

Він також звернувся до своєї дружини з проханням припинити голодування.  «Я звертаюся до Дружини і Матері, лідера опозиції – мужнього борця, патріота України Юлії Тимошенко з проханням припинити голодування», – сказав Тимошенко.

90