Чоловік королеви Єлизавети II вирішив припинити публічну діяльність

4 Травня 2017, 14:27

Чоловік королеви Єлизавети II принц Філіп, герцог Единбурзький, оголосив про намір покинути громадську діяльность і припинити виконання представницьких функцій на публічних заходах. Про це йдеться в офіційному повідомленні Букінгемського палацу.

«Його королівська високість герцог Единбурзький вирішив, що з осені цього року він більше не буде займатися громадськими справами. Герцог прийняв це рішення при повній підтримці королеви», – йдеться в повідомленні.

При цьому прес-служба королівської сім'ї уточнила, що до серпня принц Філіп відвідає всі заплановані заходи один або разом з королевою.

«Герцог Единбурзький є покровителем, президентом або членом понад 780 організацій, з якими буде продовжено співпрацю, хоча він більше не буде відігравати активну роль, беручи участь в заходах», – уточнили в прес-службі. Принц все ж має намір час від часу відвідувати деякі публічні заходи.

У повідомленні не вказана причина виходу такого рішення герцога. У червні 2017 роки йому виповниться 96 років. У квітні 2017 року королеві Єлизаветі II виповнився 91 рік. У заяві Букінгемського палацу говориться, що вона продовжить виконувати свої громадські обов'язки відповідно до графіка.

Нагадаємо, Королева Великої Британії Єлизавета II підписала законопроект про початок процедури виходу країни з Євросоюзу. 

98