Бурлакова Валерія боєць 93-ої бригади

Члени комісії округу Пилипишина-Левченка бояться починати засідання

1 Листопада 2012, 12:53

У коментарі Тиждень.ua заступник голови ОВК Анастасія Примак заявила: "Мені стільки разів погрожували кримінальною відповідальністю, що я хотіла би все перевірити".

Як стало відомо Тиждень.ua, як мінімум 9 протоколів з окружкому відправляли на перерахунок голосів.

Примак зазначила, що "якщо все зійдеться, що я хотіла б, аби зійшлося", то засідання розпочнеться.

Близько 13:00 біля ОВК розпочався концерт. Зокрема, почав виступати Сергій Василюк (гурт "Тінь сонця").

Біля будівлі зібралося близько 200 осіб.

Водночас в окружкомі комісія ще не почала роботу. Її члени вимагають, щоб приміщення покинули всі присутні для перереєстрації.

Представники "Свободи" закликають журналістів та спостерігачів не виходити і не перереєстровуватись, тому що засідання комісії безперервне. За словами свободівців, вчора перереєстрація проводилася чотири рази і під час однієї з них начебто винесли документи.

Нагадаємо, підрахунок голосів у 223-му окружкомі від учора практично зупинився.

Напередодні комісія ухвалила рішення перенести виборчу документацію з залу засідань до окремої кімнати, щоб забезпечити її безпеку.

Однак проти цього категорично виступили представники "Свободи". За словами представників політичної сили, вони звернулися до ЦВК з проханням перебрати на себе функцію окружкому через нібито незаконні дії останньої. Вони стверджують, що рішення з цього приводу досі немає.

Станом на 12:36 сайт ЦВК повідомляє, що в цьому окрузі опрацьовано 76,23% протоколів: у Пилипишина -28,37%, у Левченка -27,51%.

102