“Заяви про відставку я не писав. Повідомлення, яке прозвучало від
заступника голови Верховної Ради Миколи Томенка – це брехня, просто дрібна
політична капость”, – сказав він.
“Я важко пережив кінець 2009-10 років, мій моральний стан знаходиться
не кращому стані. Я не хочу приймати поспішні рішення. Питання про відставку
поки мною не вирішене самим з собою. Бо це було б безвідповідально”, –
додав Черновецький.
“Поки я буду впевнений, що рішення нової команди на чолі з Олександром
Поповим приймаються в інтересах киян, я буду його підтримувати”, – сказав
мер.
Нагадаємо, раніше заступник голови Верховної Ради Микола Томенко повідомив,
що в оточенні міського голови Києва Леоніда Черновецького стверджують, що він написав заяву про
відставку. Однак у Черновецького це спростували.

