Через відсутність літака більше 70 українців не змогли вилетіти до Тунісу

23 Червня 2018, 19:46

Через відсутність літака на авіарейс з Києва до Тунісу близько 70 туристів не змогли вилетіти з квитками аівакомпанії Bravo. Про це розповіла одна з пасажирів рейсу до Тунісу Наталія Вітвітська.

 

За її словами , 22 червня з Жулян до Тунісу було скасовано загалом три рейси, а після цього ще кілька разів перенесено на іншу дату. 

 

"22 червня з аеропорту Жуляни до Тунісу не змогли вилетіти близько 70 людей з усієї України. До Києва привезли людей з різних міст, адже їм скасували рейси в Туніс в їх місцевих аеропортах. Так, у Жулянах у цю п’ятницю опинились люди з Харкова, Запоріжжя, Борисполя, Чернівців. Загалом 22 червня не вилетіли з Києва до Тунісу десь 3 літаки. Деяким туроператор пообіцяв, що вони вирушать 23 червня о 19:00, деяким пообіцяли – 24 червня о 17:00. Нам не пояснили, яким чином ми помістимось в один літак. Ми всі мали летіти з Києва у різні міста Тунісу", – розповіла Вітвіцька. 

 

У свою чергу в авіакомпанії Bravo Airways пасажирам лише надали офіційний лист з поясненням про відсутність літака на 22 червня.

 

"Інформую Вас, що рейси авіакомпанії ТОВ "БРАВО" № 7305, № 7301, № 7371 датою відправлення 22.06 були скасовані за відсутності  повітряного судна", – йдеться у листі авіакомпанії.

 

Нагадаємо, 28 квітня, понад 200 українських туристів не змогли вилетіти з Шарм-ель-Шейха та більше доби очікують на відправлення до Львова. 

 

Згодом стало відомо, що Українські туристи не можуть вилетіти з Єгипту через відсутність літаків, виліт планується на 30 квітня.