Через погіршення погоди ДАІ просить столичних водіїв бути обережними на дорогах

27 Листопада 2014, 18:36

За інформацією гідрометцентру України, у столиці до 30 листопада спостерігатиметься хмарність, опади, на дорогах ожеледиця, й у зв’язку з цим Державтоінспекція закликає водіїв неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Про це повідомили у прес-службі Управління ДАІ м. Києва.

Державтоінспекція просить водіїв зважати на погодні умови, збільшувати дистанцію до транспортних засобів, що рухаються попереду, рухатись з включеним ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами), відмовитись від ризикованих маневрувань.

«При зупинці включайте аварійну світлову сигналізацію. Крім того, будьте уважні при проїзді пішохідних переходів, заздалегідь знижуйте швидкість, не об'їжджайте транспорт, який зупинився перед «зеброю», зупиніться і пропустіть людей, які переходять дорогу», – зауважили в УДАІ.

Разом з тим інспектори радять пішоходам мати на одязі світлоповертаючі елементи, що зменшить ризик потрапити в небезпеку на дорозі.

Нагадаємо, раніше в Автодорі заявляли, що не готові до боротьби з негодою взимку. Понад 70% техніки дорожніх організацій вичерпали строк експлуатації, а запасів палива вистачить на кілька діб роботи в екстремальних умовах.

Позначки: