Через обстріли під Луганськом зупинився водогін

3 Листопада 2014, 12:42

Бойові дії, що тривають на території Луганської області, призвели до зупинки одного із заміських водогонів. Про це повідомляє прес-служба Луганської міськради.

"Збройні зіткнення, що продовжуються на території області, знову стали причиною зупинки одного із заміських водогонів. Фахівці працюють над усуненням пошкоджень. Компанія «Луганськвода» продовжує видобування води із власних свердловин", – йдеться у повідомленні.

За даними міськради, в Луганську станом на ранок понеділка, 3 листопада, працюють 83 котельні, тепло подається в 460 житлових будинків, 35 установ охорони здоров'я, 18 шкіл і 25 дитячих садків.

У прес-службі міськради головною проблемою в питанні запуску котелень назвали нестабільну подачу електроенергії і води.

"Відключення котельних від енергоносіїв і, відповідно, зупинка подачі теплоносія збільшує кількість проривів на теплотрасах. На даний момент аварійні бригади проводять роботи з ліквідації близько 100 проривів", – йдеться у повідомленні.

Також у міськраді додали, що наразі завершується робота з відновлення підстанції, що дозволить подати електрику на котельну «Східна», в житлові будинки по вулиці Суходольська. Через збільшення кількості підключених до системи абонентів відбувається перевантаження систем, тому в місті почастішали аварійні відключення світла.

КП «Луганський центр утилізації відходів» продовжує планомірну роботу з нормалізації санітарного стану. У минулі вихідні 11 сміттєвозів вийшли на маршрути.

У місті стабільно працюють установи охорони здоров'я і освіти. Зокрема, на сьогодні в стаціонарах лікувальних установ перебувають 560 пацієнтів. За останній час проведено 149 операцій.

Школярі Луганська зараз на канікулах. У місті працюють 45 дитячих садків, планується відкриття ще 3-х.

Окрім цього, зазначається, що в Луганську почалася виплата ще трьох видів соціальної допомоги: самотнім матерям, малозабезпеченим і сім'ям з прийомними дітьми.

Крім того, повідомляється, що луганці, які не змогли одержати соціальні карти у минулі вихідні, одержать їх пізніше.

Як відомо, у Луганську на ранок понеділка, 27 жовтня, працювали 43 котельні, теплоносій подавався у 110 з понад 1 тис. житлових будинків, опалювалися 28 лікувальних установ, 10 установ освіти і БК імені Леніна.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що в окремих районах Луганська воду видають по талонах – раз на 10 днів і не більше, ніж 5 літрів в одні руки.