Битва за Часів Яр (відео)

7 Червня 2024, 15:41

Часів Яр, розташований на захід від Бахмута, залишається однією з найгарячіших точок на лінії зіткнення. Ворог не полишає спроб прорватися в місто, використовуючи традиційну тактику тотального руйнування. Місто бомблять, обстрілюють, палять. У хід іде все, що є на озброєнні оркоармії.

Як заявив спікер оперативно-стратегічного угрупування військ «Хортиця» Назар Волошин в ефірі телемарафону, за минулий тиждень ворожа армія провела 8350 обстрілів позицій наших захисників на цьому напрямку з різних видів озброєння. З них на саме місто Часів Яр припало 2300 обстрілів. А вже 6 червня 2024 року в районі Часового Яру зафіксовано 1100 ворожих атак з мінометів та артилерії. По місту ворог бив 302 рази. Також авіація росіян на ранок 6 червня скинула 5 керованих авіаційних бомб.

Крім того, ворог почав бити по місту термобаричними боєприпасами, які знищують і випалюють усе на своєму шляху, щоб відтіснити наших захисників з позицій. А ще намагається використати перевірену в Авдіївці тактику й проникнути в тил українських захисників через колекторну трубу. На щастя, бійці Збройних сил України помітили ці колекторні потуги окупантів і влучно відпрацювали по них з артилерії.

Наразі атаки в лоб найсхіднішого району Часового Яру «Канал» не дають особливого результату, тож окупанти намагаються проломити фланги. Мікрорайон «Канал» нині вже повністю зруйнований, проте тримається, а по флангах захисники міста навіть успішно контратакують. Днями ЗСУ відбили захоплену раніше москалями Калинівку.