Будівлю “Укрнафти” обносять залізним парканом – депутат

22 Березня 2015, 19:31

У Києві будівлю "Укрнафти" у Нестеровському провулку обносять залізниим парканом, у будівлі –  "бійці невідомого батальйону". Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко. 

"Коломойський барикадується в "Укрнафті". Просто зараз будівлю "Укрнафти" на Нестеровському провулку обносять залізними гратами. Залишилося "зварити" кілька секцій", – зазначив він.

При цьому на вулиці чатують два бійці "невідомого батальйону",  а всередині крізь затемнені вікна видно ще з десяток бійців, додав Лещенко.

"Охорона відмовляється показати дозвіл на спорудження нового паркану. Це все – реакція Коломойського на прийняття закону про акціонерні товариства в частині зниження кворуму. В "Укрнафті" у держави – 50% + 1 акція, але тепер вперше за 12 років можна поставити державний менеджмент", – зазначив він.

"Схоже, попередження Коломойському від посла США Джеффрі Пайєтт про те, що закони джунглів пішли в минуле, не подіяло", – додав депутат.

Як відомо, 19 березня Рада ухвалила поправки в закон про акціонерні товариства, які позбавлять Коломойського контролю над "Укртранснафтою". Від виконання обов'язків був відсторонений і глава правління "Укртранснафти" Олександр Лазорко, який є також ставлеником Коломойського. Після цього Коломойський ввечері приїхав із групою молодиків в "Укртнаснафту", заблокував вхід до неї і проводив "переговори" з міністром Демчишиним та в. о. керівника компанії.

У ході розмови Коломойський заявив, що у нього у Києві є 2 тисячі бійців, які готові захищати від захоплення "його підприємства".

Коломойський наголосив, що Юрій Мірошник, який з 19 березня тимчасово виконує обов'язки голови правління "Укртанснафти", "сам себе призначив".

При цьому голова Дніпропетровської ОДА звинуватив оточення президента у рейдерстві і обматюкав журналіста "Радіо Свобода" Сергія Андрушка.