Лідерами за кількістю номінацій стали народні депутати України за подання небезпечних для українців законопроектів.
Зокрема «Будяк» можуть отримати Віталій Журавський, за спробу запровадити кримінальну відповідальність за наклеп; Василь Грицак за подання на розгляд законопроекту, який грубо порушує право особи на приватність «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»; Юрій Мірошниченко, за подання законопроектів, котрі несуть в собі надзвичайно небезпечні загрози для системи державної екологічної політики, охорони природного довкілля та реалізації екологічних прав громадян; Євген Царьков, Євгенія Лук’янова, Павло Унгурян, Юлія Ковалевська, Тарас Чорновіл, Лілія Григорович – за розробку закону про заборону пропаганди гомосексуалізму.
Двічі в 2012 році був номінований Міністр освіти Дмитро Табачник – за дискримінаційні вислови та поділ дівчат на «розумних» та «красивих».
Президента України також номіновано двічі. Йому закидають байдужість та бездіяльність в сфері захисту прав людини. Зокрема це полягає у підписанні низки законів, що порушують права людини
Також «Будяк» мають шанс отримати Микола Азаров та Кабмін за порушення екологічних прав та Центральна виборча комісія (ЦВК) за численні та брутальні порушення виборчих прав громадян.
В порушенні права на свободу пересування громадяни звинувачують ДП «Укрзалізниця».
Суддів Конституційного суду та пенсійний Фонд України можуть номінувати за активну участь в узаконенні позбавлення громадян належних їм соціальних виплат
В номінацію потрапив і Національний банк України за брутальне порушення права власності з політичних мотивів щодо «Акціонерного комерційного банку «Базис»
За бездіяльність у справі Развозжаєва номіновані Ігор Калінін. (голова Служби Безпеки України), Віталій Захарченко (міністр внутрішніх справ), Віктор Пшонка (Генеральний прокурор), Валерія Лутковська (Уповноважений Верховної Ради з прав людини).
Результати Антипремії будуть відомі 10 грудня, в Міжнародний день захисту прав людини