Британія вирішила поки що не вживати нових заходів проти Москви

20 Березня 2018, 22:05

Уряд Великої Британії вирішив поки що не запроваджувати нових обмежувальних заходів проти Москви, але розглядає можливість таких кроків у майбутньому. 

 

Про це заявив речник британського прем’єра Терези Мей після того, як вона зустрілася з іншими високопосадовцями і радниками на засіданні Ради національної безпеки Британії у вівторок, 20 березня.

 

За словами речника, Британія вже вжила заходів для відстеження особ, що могли займатися діяльністю, яка загрожує безпеці Об’єднаного Королівства і союзників.

 

 «Це включає строгі перевірки державних службовців на приватних рейсах», – заявив прес-секретар Мей.

 

«Є й інші заходи, які уряд і чиновники з питань безпеки активно обговорюють і готові запровадити в будь-який час», – сказала Мей на засіданні Ради національної безпеки.

 

Нагадаємо, у вівторок, 20 березня, стало відомо, що російські дипломати, яких британський уряд вислав через отруєння колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля, залишають Велику Британію.

 

Напередодні, 14 березня прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що Лондон призупиняє усі контакти з Росією через можливу причетність Москви до отруєння колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля та його доньки у Солсбері. Відповідно до Віденської конвенції Велика Британії висилає 23 російських дипломатів, які були визначені як офіцери розвідки.