Бригинець звинуватив Черновецького у піарі

2 Червня 2012, 20:19

«Заява мера-прогульника про відставку в останній день своїх повноважень – ніщо інше, як PR», – заявив Бригинець.

«І хоча це має вигляд сенсації, насправді ця дія нічого не міняє –Черновецький і так з завтрашнього дня не чинний мер. Заява про відставку ніяк не вплине ні на що, хоча, звичайно, вона додасть нам, опозиціонерам, аргументів у вимогах нових виборів» – сказав депутат.

Він такожнагадав, що відтепер, згідно законодавства, обов'язки мера виконує секретар Київради – Галина Герега, а раніше фактично ці обов'язки «тягнув» на себе голова КМДА Олександр Попов.

«Але і збільшення повноважень Гереги нічого не міняє по-суті, адже вона член провладної команди. Крім того, Герега балотуватиметься до Верховної Ради по округу на межі Деснянського і Дніпровського районів і у випадку її перемоги (в чому я сумніваюсь) Київрада знов займеться виборами нового секретаря – з новими збільшеними повноваженнями, який у підсумку може виявитися відвертою маріонеткою Попова», – зауваживБригинець.

Також депутат припустив, що у майбутньому Леонід Черновецький спробує балотуватися до Верховної Ради.

 «Певно, це означає, що він потребує PRу, а значить він таки балотуватиметься до Верховної Ради, а не доживатиме життя в Ізраїлі, як дехто сподівався. Найймовірніше він балотуватиметься поруч з Олесем Довгим – по "своїй" Дарниці», – сказав Бригинець.

Нагадаємо, Черновецький 1 червня написав заяву про відставку з поста мера Києва.