Бродський поскаржився Пшонці на контролюючі органи

30 Липня 2013, 11:47

Згідно з повідомленням, у ході перевірки було виявлено, що окремі органи державного нагляду (контролю) проводять планові та позапланові перевірки підприємців, на перевірку яких запроваджено мораторій.

«Окремі органи державного нагляду недотримуються вимог закону «Про особливості здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності щодо фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності», що набрав чинності 07.04.2012», – йдеться у повідомленні.

Цим законом було запроваджено «мораторій» на проведення перевірок у  фізичних осіб – підприємців, які не зареєстровані платниками ПДВ та діяльність яких не віднесена до високого ступеня ризику; юридичних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування, діяльність яких не віднесена до високого ступеня ризику.

За результатами Держпідприємництво направило матеріали до Генеральної прокуратури України з проханням перевірити законність діяльності  таких органів державного нагляду.

Як повідомлялось, зупинки підприємств контролюючими органами завдають збитків економіці України 27 млрд грн щороку.