Брат затриманого ФСБ українця Панова: Євгена викрали у Запорізькій області

11 Серпня 2016, 10:00

Євген Панов був викрадений в Запорізькій області і вивезений в окупований Крим для інсценування провокації проти України. Про це повідомив його рідний брат Ігор Котелянець, передає Цензор.нет.

«Я боюся, що Євгена викрали і відвезли в Крим не просто для того, щоб видати в якості організатора якоїсь неймовірної змови. Таким чином, Кремль може обгрунтувати свій повномасштабний наступ на Україну. Про інсценування ж говорять і безліч нестиковок в сюжетах, які транслюють російські канали», – заявив Котелянець.

За його словами, Євген, житель міста Енергодар Запорізької області, в суботу вранці 6 серпня поїхав на зустріч з друзями і зник. 

Поїздку заздалегідь він не планував, в ці дні він збирався поїхати в Запорізький військовий госпіталь на планову реабілітацію після участі в АТО. В останній момент поїздку в шпиталь довелося скасувати, Євген на своїй машині поїхав до друзів на дачу. 

Коли в понеділок Євген не повернувся, дружина зателефонувала рідним. Про місце його знаходження близькі дізналися із засобів масової інформації.

За словами Ігоря, його брат ніколи з власної волі не поїхав би у Крим, він був зосереджений на допомозі АТО. Такж брат Панова зазначив, що рюкзак, який показали в сюжетах російських ЗМІ не міг належати його братові.

«У нього є рюкзак, з яким він був в АТО, але він зовсім інший, він стоїть будинку, на балконі. А це означає, що Євген не планував довгих поїздок, він виїхав з маленькою дорожньою сумкою. Камуфляж і берци його теж вдома. Він поїхав в спортивних штанях і футболці, яку одягав на природу», – розповів Котелянець.

Раніше Федеральна служба безпеки Росії заявила, що запобігла терористичному акту в Криму, який, за даними спецслужби, був організований української розвідкою. У ФСБ стверджують, що затримали громадян як України, так і Росії, а керував цією мережею нібито Панов Євген Олександрович, 1977 року народження.

У Генштабі Збройних сил України назвали такі заяви російської сторони провокацією. У той самий час у Міноборони України зазначили, що подібні заяви з боку ФСБ є нічим іншим, як спробою виправдати передислокацію та агресивні дії військових підрозділів Російської Федерації на території тимчасово окупованого півострова.