Зазначається, що основними боржниками лишаються підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності та населення.
"Підприємства житлокомунгоспу, в т. ч. підприємства життєзабезпечення міста, заборгували за електроенергію 491,4 млн грн. Борг найбільшого боржника КП «Київський метрополітен» становить 201,5 млн грн", – йдеться у повідомленні.
Борг населення Києва за спожиту електричну енергію перед Київенерго сягнув 332,15 млн грн.
Найбільшими боржниками є споживачі Дарницького, Святошинського та Солом’янського районів – 48,9 млн грн, 37,4 млн грн та 37,4 млн грн відповідно.
Заборгованість державного бюджету з компенсації пільг та субсидій за електропостачання перед Київенерго становить 141,49 млн грн, з них борг «Київводоканалу» – 53,71 млн грн.
"НКРЕКП автоматично списує кошти для оплати спожитої електроенергії за рахунок пільг та субсидій на користь «Енергоринку» по константі (у вересні – 46 млн грн). Хоча КИЇВЕНЕРГО не отримує розрахунок в повному обсязі, кошти з рахунків компанії автоматично списуються. У разі подальших неплатежів, КИЇВЕНЕРГО буде змушене відключити «Київводоканал» за борги, що є критичним для столиці та може нести екологічну загрозу", – додали у компанії.
Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг у липні підвищила тариф на централізоване гаряче водопостачання для столичної енергогенеруючої компанії «Київенерго» на 1,6%, при цьому знизила тариф на опалення на 0,2%.