Бондаренко обіграла росіянку у півфіналі тенісного турніру WTA

29 Вересня 2017, 14:58
У п'ятницю, 29 вересня, українка Катерина Бондаренко вийшла у фінал тенісного турніру WTA International із призовим фондом 250 тис дол Tashkent Open у столиці Узбекистану. Про це повідомляє Укрінформ.

Зазначається, що у півфіналі киянка обіграла росіянку Вєру Звонарьову. За рахунку 7:6 (8:7), 4:1 суперниця відмовилася від боротьби.

Таким чином, 30 вересня Бондаренко побореться за свій другий одиночний титул WTA у кар'єрі. Суперницею буде друга "ракетка" змагань Тімеа Бабош з Угорщини. До цього українська тенісистка вигравала турнір WTA у Бірмінгемі (Англія) 2008 року.

Крім того, 29 вересня також відбудеться парний півфінальний матч за участю Катерини. Суперницями дуету Бондаренко/Александра Крунич (Хорватія) будуть Оксана Калашникова (Грузія) і Нао Хібіно (Японія).

Як повідомлялося, українська тенісистка, перша ракетка України Еліна Світоліна стала першою тенісисткою в історії WTA (Жіноча тенісна асоціація), якій вдалося взяти три титули поспіль на турнірах Premier 5 зі старту сезону.