Болгарія виплачуватиме вакцинованим пенсіонерам грошову винагороду

Суспільство
23 Грудня 2021, 12:58

В Болгарії літні люди, які вакцинувалися від хвороби COVID-19, зможуть отримати грошову винагороду в рамках прагнення його уряду підвищити рівень вакцинації, найнижчий у світі. Європейський Союз.

За словами прем'єр-міністра Кирила Петкова, який вступив на посаду цього місяця, кожен громадянин на пенсії отримає виплату в розмірі 75 левів (43,40 дол. США). Сума нарахується в додаток до пенсії в наступні шість місяців після вакцинації першою або другою дозою. Пенсіонери, які вже зробили три щеплення, також отримають право на грошову винагороду.

Читайте також: "Кількість смертей вища там, де не хочуть робити щеплення". Європа залишається єдиним у світі регіоном, де зростає захворюваність на COVID-19

Варто зазначити, що лише 27% дорослого населення Болгарії повністю вакциновані. В ЄС цей показник в середньому дорівнює 68% 

Читайте також: "Кожен третій європеєць не вакцинований". Як боротьбу з пандемією в Європі використовують популісти

Додамо, що станом на листопад Болгарія була другою за смертністю від COVID-19 у Європі. За даними Університету Джонса Хопкінса, у цій країні з початку пандемії в середньому помирали 4,1 відсотка підтверджених інфікованих. Кількість смертей становить 324 на 100 тисяч населення. У Болгарії найнижчий показник вакцинації слідом за Боснією і Герцеговиною. Навіть серед персоналу медичних закладів рівень вакцинації не перевищує 25 відсотків.