Бойовики зірвали розведення сил у Станиці Луганській

12 Квітня 2018, 11:00

У середу, 11 квітня, російсько-окупаційні війська укотре зірвали розведення сил і засобів сторін у районі Станиці Луганської, яке попередньо було заплановано на 13 квітня. Про це повідомив прес-центр штабу АТО.

 

"Так, вчора близько 20.35 хвилин на ділянці розведення російсько-окупаційні війська застосували стрілецьку зброю по позиціях Збройних Сил України. Про зазначене українська сторона СЦКК поінформувала СММ ОБСЄ", – йдеться у повідомленні.

 

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації підкреслює, що провокаційні обстріли окупантами Станиці Луганської мають сталу тенденцію, мета яких – зрив розведення сил і засобів сторін за будь-яких умов.

 

"Українська сторона СЦКК наголошує, що підрозділи Збройних Сил України готові до відведення сил і засобів, за умови дотримання ватажками окупаційної адміністрації РФ вимог Мінських домовленостей", – повідомляє прес-центр.

 

Нагадаємо, раніше українська сторона на переговорах Тристоронньої контактної групи(ТКГ) з урегулювання ситуації на Донбасі у Мінську підтвердила готовність розвести сили та техніку в районі Станиці Луганської на лінії розмежування в тому разі, якщо контрольовані Росією бойовики і найманці дотримуватимуться режиму припинення вогню.