Бойовики запланували на квітень примусовий призов на «військову службу» – розвідка

12 Березня 2016, 16:15

Головною проблемою російського командування залишається брак бажаючих брати участь у бойових діях на тимчасово окупованих територіях Сходу України як серед місцевого населення, так і серед найманців – громадян Росії. Про це інформує Головне управління розвідки Міноборони.

«Частка місцевих мешканців в загальній численності військового угрупування 1 та 2 АК ЗС РФ постійно знижується і, на теперішній час, не перевищує 35%», – йдеться у повідомленні.

Згідно з текстом, із метою доукомплектування підрозділів та стримування масового звільнення, командування російських окупаційних військ прийняло наступні рішення:

з 4 квітня по 15 липня ц.р. провести примусовий призов на «військову службу» мешканців тимчасово окупованих територій Донбасу чоловічої статі віком до 45 років;

з 14 березня ц.р. виключити юридичну можливість дострокового розірвання контракту за власним бажанням для російських найманців, які воюють «за контрактом».

Як повідомлялося, в лютому на окупованій території розпочався «загальний призов» до лав армії так званої «Донецької народної республіки». Згодом розвідка Міноборони розповіла про провальну мобілізацію до лав «ДНР-ЛНР».