Бойовики за допомогою курсантів військового училища в авральному режимі укріплюють позиції – ГУР

30 Березня 2017, 12:13

Терористи в "ДНР", через виявлені російськими кураторами недоліки , в авральному порядку дообладнують передові позиції за допомогою курсантів так званого "Донецького вищого загальновійськового училища". Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України у четвер, 30 березня.

За даними розвідників, з метою усунення недоліків, виявлених у результаті роботи комісії центру територіальних військ південного військового округу збройних сил РФ у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійського корпусу, російським окупаційним командуванням в авральному порядку проводиться дообладнання передових позицій по всій лінії зіткнення та посилюється пропускний режим, для чого встановлюються додаткові блок пости.

Для робіт з інженерного обладнання передових позицій 11 окремого мотострілецького полку (Донецьк) 1 армійського корпусу залучено курсантів т.зв. “Донецького вищого загальновійськового училища”.

Нагадаємо, за даними розвідки 27 березня, за приховані злочини понад 30 командирів бойовиків планують усунути з посад. У російських офіцерів виявлено на зберіганні велику кількість не облікованої зброї і боєприпасів, які були підготовлені для продажу цивільним особам.

Як повідомлялося 24 березня, на Донбасі російські військові розкрадають обладнання підприємств для здачі на металобрухт. За даними ГУР МО, демонтажем займаються на шахті у місті Торез.