Бойовики тричі порушили режим припинення вогню на сході України

2 Вересня 2020, 09:21

Упродовж доби 1 вересня у районі проведення операції Об’єднаних сил, зафіксовано три факти порушення режиму припинення вогню, в усіх випадках дії ворога були провокативними та не становили загрози життю українським військовим. Про це повідомили в штабі ООС.

 

Зокрема, у районі Водяного, зафіксовано вогневу активність збройних формувань Російської Федерації зі стрілецької зброї та АГС-17. Також ворожі провокації мали місце на ділянках фронту в районі населених пунктів Майорськ, де зафіксовано постріл з ручного протитанкового гранатомету та Мар’їнки, де відмічено кілька неприцільних черг зі стрілецької зброї.

 

Зауважується, що українські захисники зброю у відповідь не застосовували.

 

Також, від початку поточної доби, 02 вересня, на усіх ділянках фронту спостерігалася тиша. У смугах відповідальності наших бригад не зафіксовано жодної збройної провокації чи обстрілу. Однак українські воїни пильності не втрачають та готові до миттєвого реагування на будь-які дії противника.

 

«Бойових втрат та поранень серед особового складу Об’єднаних сил немає. Ситуація у районі проведення операції залишається цілком контрольованою українськими захисниками», – повідомили у штабі.

 

Нагадаємо, 31 серпня у районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано два порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації.