Бойовики різко збільшили чисельність сил у районі ДАП – ІО

20 Жовтня 2015, 09:23

Бойовики продовжили збільшення чисельності сил та засобів на позиціях упритул до лінії розмежування. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро тимчук на сторінці у мережі Facebook.

«У зоні АТО спостерігається відносно спокійна ситуація. У той же час, бойовики продовжують накопичувати сили і засоби в районі Спартака і північніше, а також у районі Донецького аеропорту (станція Донецьк-Північний, Привокзальна вулиця, Новоігнатіївське кладовище, пожежна частина ДАП та ін.). На цих ділянках зазначається різке збільшення кількості живої сили противника і озброєння, включаючи АГС-17 і СПГ-9 «Спис». Всього на ці ділянки прибуло додатково до 600 бойовиків, розбитих на чотири групи», – йдеться у тексті.

Тимчук додав, що у районі північніше Мар'їнки і в районі ДАП протягом доби бойовики кілька разів відкривали вогонь зі стрілецької зброї як на нейтральній смузі, так і у себе на позиціях.

Також зафіксованол спорудження нових позицій у глибокому тилу бойовиків.

«У районі н.п. Торез бойовики обладнають позиції для особового складу і бойової техніки (для підрозділу чисельністю до мотострілецької роти). За словами бойовиків, дані позиції призначені для підрозділу ЗС РФ. За даними групи ІО, мова йде про створення відічної позиції на випадок прориву українських військ на комунікації за Донецьком. Сенс розміщення даної позиції в настільки глибокому тилу у бойовиків незрозумілий. Одночасно терористи різко посилили охорону траси Донецьк-Сніжне. Бойовики організували патрулювання траси, на блокпостах в тилу розпочато перевірку документів у населення, проводяться опитування водіїв із з'ясуванням «цілей поїздки», – повідомили в ІО.

Як повідомлялося, за інформацією штабу АТО, ніч на Донбасі минула тихо.