Бойовики ПВК Вагнера поблизу Мінська. Сестра одного з затриманих заявила, що він кілька років живе у Білорусі

29 Липня 2020, 19:02

Сестра бойовика російської приватної військової компанії Вагнера Андрєя Бакуновіча Ольга підтвердила, що він був затриманий у власному будинку в Калинковичах, що за  275 км від Мінська. Про це поінформував БЕЛСАТ.

 

«Приїхали і забрали від дружини, від дітей. Ми взагалі не зрозуміли, що відбувається. Досі його дружині ніхто нічого не сказав – у якій справі, що сталося », – сказала Ольга Бакуновіч.

 

Про причетність Бакуновіча до ПВК «Вагнера» Ользі нічого не відомо, про затримання інших бойовиків – теж.

 

«Він насправді служив в російській армії. Зараз він не служить за станом здоров'я взагалі. У нього були проблеми зі спиною, відновлювався після операції. Торік була операція на хребті. Він весь цей час був з нами », – пояснює Ольга.

 

Дружина затриманого Лілія повідомила, що під час затримання її не було вдома, а потім відмовилася говорити з журналістами. Де зараз знаходиться Андрєй Бакуновіч – родичі не знають.

 

Нагадаємо, понад 30 бойовиків іноземної приватної військової компанії, яких у ніч на 29 липня під Мінськом затримали працівники правоохоронних органів Білорусі, виявилися найманцями російської ПВК Вагнера.