Бойовики почали відводити озброєння на Маріупольському напрямку – Порошенко

21 Жовтня 2015, 14:50

Президент України Петро Порошенко заявив, що бойовики в середу, 21 жовтня, почали відведення танків, легкої артилерії і мінометів на півдні Донецької області. про це він сказав в Івано-Франківську, спілкуючись з активістами міста.

"З сьогоднішнього дня окупанти почали відведення танків, артилерії легких і мінометів на півдні Донецької області, на ділянці Новоазовськ", – сказав глава держави.

Порошенко підкреслив, що цю інформацію йому повідомили українські представники, які працюють в координації з місією ОБСЄ. "З відводу танків і артилерії починається повернення України на окуповані території, адже це можливо тільки тоді, коли там буде мир, через політичні механізми, через економічні механізми, через відновлення доріг, інфраструктури, через гуманітарні механізми", – сказав президент.

За його словами, бойовики, як і раніше, не допускають гуманітарні вантажі під прапором ООН і Міжнародного комітету Червоного Хреста, а також українську гуманітарну допомогу на окуповані території, оскільки бояться "повернення України на ці території".

Як повідомлялося, сьогодні, 21 жовтня, ЗСУ відвели танки на Дебальцевському напрямку та почали відведення на Маріупольському.

Раніше ОБСЄ та українська розвідка повідомляли, що бойовики не дотримуються умов відведення озброєння на Донбасі.