Бойовики почали формувати ударне угруповання біля Горлівки – Тимчук

7 Грудня 2015, 10:19

Незаконні збройні формування на Донбасі продовжили нарощувати свої тактичні групи, зосереджені в районі Горлівки. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

За його словами, при подальшому накопиченні сил і засобів у цьому районі може бути сформоване ударне угруповання бойовиків, здатне діяти як на північному (Артемівському) і північно-східному, так і на північно-західному напрямках.

"Також терористи продовжують посилювати свої підрозділи, зосереджені в смузі від Спартака і ДАП до північних околиць Горлівки. Зафіксовано перекидання в район Озерянівки бронегрупи бойовиків (кілька одиниць БМП-2). У районі сел. шахти ім. Гагаріна (Глибока) зосереджена посилена мотострілкова рота бойовиків – 8 од. ББМ, мінометна батарея (6 одиниць 82-мм автоматичних мінометів 2Б9). Така ж посилена рота перекинута в район житлового масиву Будівельників (Горлівка), на південь від цього району зафіксовано чотири танки терористів (замасковані в приватному секторі)", – йдеться в повідомленні.

Крім того, за даними ІО, продовжує посилюватися група, розгорнута на рубежі Новоолександрівка – Веселогорівка – Санжарівка. У цей район терористи приховано перекидають через Ірміно і Стаханов (Алмазний) живу силу (групами по 25-30 чол.). Протягом вихідних в даний район також прибуло шість одиниць ББМ (МТ-ЛБ і БМП-1).

Як повідомляється, у напрямку Станиці Луганської з боку Луганська висунулася бронегруппа – шість одиниць МТ-ЛБ і три одиниці БМП-1 (за попередніми даними – для посилення блокпостів бойовиків). У районі Макіївки зафіксовано перекидання на південний напрямок двох одиниць МТ-ЛБ з ЗРК «Стріла-10».

Як повідомляв ІО, бойовики замаскували протитанкові гармати в приватному секторі неподалік від Авдіївки.