Бойовики планують провести випробування вибухових речовин у Макіївці — розвідка

24 Грудня 2017, 18:08

У понеділок, 25 грудня, в день святкування католицького Різдва терористи планують провести випробування вибухових речовин у Макіївці. Про це повідомили в прес-центрі штабу АТО з посиланням на дані розвідки.

Згідно з повідомленням, випробування будуть проводитися на території Державного Макіївського науково-дослідного інституту по безпеці робіт у гірничій промисловості.

«Приблизно з 09:00 до 15:00 на вказаному об’єкті може статися потужний вибух. В робочий час можуть постраждати цивільні громадяни – працівники підприємства, які змушені з об’єктивних причин залишатися на тимчасово окупованих територіях», – розповіли в прес-центрі.

У штабі також зазначили, що терористи продовжують обстріли позицій українських військ та готують чергові провокації із подальшим звинуваченням розвідувальних підрозділів Збройних Сил України щодо начебто диверсійної діяльності на тимчасово окупованих територіях України.

Нагадаємо, минулої доби бойовики дев'ять разів відкривали вогонь по позиціях Збройних сил України. У районі Луганського унаслідок снайперського пострілу один український військовий загинув. Згодом, теж у Луганському, під час мінометного обстрілу дістав поранення ще один боєць АТО.