Бойовики під Гранітним вдарили з гранатомета в напрямку лінії розмежування – штаб

5 Жовтня 2015, 07:13

У зоні АТО упродовж вчорашньої доби бойовики повністю дотримувалися мирних домовленостей. Про це повідомили на сторінці прес-центру АТО у мережі Facebook.

«Водночас вчора, наші спостерігачі на тимчасово окупованій території, все ж зафіксували відкриття вогню ворогуючою стороною. О 10.45 бойовики за 2 кілометри від Гранітного, що на Маріупольському напрямку били з автоматичного гранатомету в напрямку лінії розмежування», – йдеться у повідомленні. 

Читайте також:  у штабі АТО розповіли про захист Маріуполя після відведення озброєнь.

Згідно з текстом, фактична відсутність обстрілів українських позицій, мирних населених пунктів бойовиками дозволила і надалі успішно реалізовувати роботи у соціальних і гуманітарних сферах. 

«Так, нещодавно у селищі Бердянське за сприяння груп цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України розпочалися роботи з відновлення водопостачання та ремонту центральних доріг.  А ось у селище Алексіївка Великоновосілківського району Донецької області, де дислокується одна з частин сил АТО, офіцери цивільно-військового співробітництва доставили понад 5 тон вугілля»,  – сказано в тексті.

Як повідомлялося, бойовики повністю дотримувалися перемир’я 4 жовтня, а тому в понеділок 5 жовтня розпочнеться перший етап відведення озброєнь.