Бойовики перейшли Сіверський Донець і укріплюються на території, підконтрольній Україні

17 Березня 2015, 15:20

У Станиці Луганській бойовики ЛНР перейшли через міст і будують укріплення на березі Сіверського Донця, що контролюється Україною. Про це повідомляє прес-служба керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля.

У повідомленні сказано, що міст довгий час залишався єдиною транспортною артерією  між окупованим Луганськом (до якого звідси 12 кілометрів) і Станицею Луганською. В січні цього року бойовики шляхом підриву серйозно пошкодили його, зробивши неможливим проїзд для вантажівок та автобусів.

«У відповідь на дії бойовиків українські військові просунулися вперед і почали зводити укріплення перед мостом. Бойової активності між обома сторонами немає, зараз відстань між блокпостами бойовиків та українських військових становить близько трьохсот метрів»  повідомляє відомство.

Як відомо, по руслу Сіверського Донця проходить лінія розмежування вогню. Один берег річки, на якому розташована Станиця, знаходиться під контролем України, а протилежний – під контролем так званої ЛНР.

Як повідомлялося, на Луганщині минулої доби стріляли в Кримському й Трьохізбенці, на решті території було тихо. Нагадаємо, що 16 березня обстріли на Луганщині посилилися.