Бойовики ОРДО заявили, що дотримуватимуться “хлібного перемир’я” з 1 липня

30 Червня 2018, 19:26

Бойовики ОРДО заявили, що повністю готові до дотримання "хлібного перемир'я" з 1 липня. Про це повідомив начальник прес-служби "збройних сил "ДНР" Данило Безсонов.

 

"Було досягнуто домовленостей про початок "хлібного" перемир'я з 1 липня 2018 року. Зі свого боку запевняємо про повну готовність до дотримання даного рішення", – заявив Безсонов.

 

У штабі ООС в свою чергу заявили, що підрозділи Об'єднаних сил готові дотримуватися режиму припинення вогню на Донбасі з 1 липня у зв'язку з початком збирання врожаю.

 

"Сили ООС завжди готові до дотримання мінських домовленостей", – заявили в штабі ООС.

 

Домовленості про встановлення "режиму тиші" на період збору врожаю з 1 липнябуло досягнуто під час роботи тристоронньої Контактної групи на переговорах у Мінську.

 

"ТКГ за участю представників ОРДЛО підтверджує повну прихильність сторін конфлікту всеосяжного, стійкого і безстроковим режиму припинення вогню починаючи з 1 липня 2018 р. за київським часом", – повідомила прес-секретар представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

 

Також ТКГ підтвердила "свою загальну і тверду прихильність повному виконанню Мінських домовленостей".

 

Нагадаємо,  29 червня, бойовики 34 рази обстріляли позиції Об'єднаних сил, 8 з яких – із важкого озброєння, внаслідок чого двоє українських військових отримали поранення. Про це повідомляє прес-центр ООС.