Бойовики обстріляли українські позиції поблизу Мар’їнки – штаб

19 Листопада 2020, 08:33

Упродовж доби 18 листопада на ділянках відповідальності українських підрозділів на Донбасі зафіксоване одне порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації та її найманців – ворог застосував стрілецьку зброю у районі населеного пункту Мар’їнка. Про це повідомив штаб Операції об’єднаних сил.

 

Зауважується, що постріли не становили загрози життю та здоров’ю українських захисників, тому вогонь у відповідь вони не відкривали.

 

«Від початку поточної доби, 19 листопада, порушень умов домовленостей, що вступили в дію 27 липня 2020 року, не зафіксовано. По всій лінії розмежування спостерігається тиша. Підрозділи Збройних Сил України, інших складових сил оборони продовжують сумлінно виконувати завдання за призначенням в операції, що проводиться на території Донецької та Луганської областей», – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 17 листопада на Донбасі було зафіксовано два порушення домовленостей з боку збройних формувань Російської Федерації. Бойових втрат і поранень серед особового складу Об’єднаних сил не було.