Бойовики обстріляли Красногорівку з мінометів і «Град-П» – українська сторона СЦКК

28 Серпня 2016, 17:36

Бойовики вночі 28 серпня з населеного пункту Старомихайлівка обстріляли житлові квартали населеного пункту Красногоровка Донецької області. Про це йдеться у повідомленні української сторони СЦКК, оприлюдненому на сторінці прес-центру штабу АТО у Facebook.

«Вчора з 02.15 ночі до 05.40 ранку у Красногорівці розривалися артилерійські та мінометні боєприпаси. Окрім 82-мм мін сюди прилетіли й 122-мм реактивні снаряди, випущені з переносних реактивних пускових установок «Град-П», руйнівна сила яких досить потужна», – йдеться в повідомленні.

Як вказується в інформації, житловий сектор Красногоровки знову зазнав значних збитків. Так, по вулиці Бєлінського, згаданий вище реактивний снаряд зчинив пожежу у одному з подвір’їв. Тут згоріла господарська споруда, де зберігалося сіно. Також господар обійстя втратив близько 1,5 тони сіна, яке призначалося для зимового прокорму худоби. Вибуховою хвилею та осколками було пошкоджено дах та зовнішні стіни житлового будинку. Такий же боєприпас «завітав» й у подвір’я по вулиці Івана Франка.

Крім цього, по вулиці Чапаєва від розривів реактивних снарядів постраждали два будинки, паркани навколо них та прилегла територія. А п’ять подвір’їв по вулиці Чайковського отримали «гостинці» калібром 82 мм. Розриви мінометних мін тут пошкодили господарську будівлю, присадибні ділянки та дорожнє покриття вулиці.

«На щастя, постраждалих серед мирного населення Красногоровки нема», – зазначили в українській частині СЦКК.

Ці випадки порушення режиму припинення вогню і використання бойовиками НВФ ОРДО заборонених мінських домовленостей видів озброєння військовослужбовці української сторони СЦКК задокументували і передали матеріали фотофіксації представникам місії ОБСЄ в Україні.

Нагадаємо, бойовики «ДНР» 20 серпня здійснили обстріл спостережної групи української сторони СЦКК під час фіксації порушень режиму припинення вогню.