Бойовики обстріляли із мінометів трасу Попасна-Первомайськ

10 Серпня 2016, 08:10

Спостережна група української сторони СЦКК у понеділок зафіксувала місця розривів 82-мм мін, які напередодні пошкодили асфальтове покриття та відбійники дороги, що з’єднує Попасну та Первомайськ. Про це повідомив прес-офіцер української сторони СЦКК Вадим Бакай, інформує прес-центр штабу АТО.

"Цього разу бойовики незаконних збройних формувань вели стрільбу з напрямку населеного пункту Калинове у напрямку Попасної. Проте, залишається незрозумілим, яке завдання вони виконували: або хотіли завдати шкоди околицям Попасної (не розрахували відстань і міни не долетіли до цілі), або цілеспрямовано гатили по цій дорозі, щоб зруйнувати важливий об’єкт місцевої інфраструктури", – зазначив Бакай.

Він нагадав, що це єдина дорога із покращеним покриттям у цьому районі і має регіональне значення для автомобільного сполучення.

Факт використання забороненої Мінськими домовленостями зброї та порушення режиму припинення вогню з боку НЗФ так званих "республік" задокументований як військовослужбовцями української сторони СЦКК, так і представниками СММ ОБСЄ.