Бойовики не відкрили КПВВ “Золоте”

9 Грудня 2017, 14:23

У Луганській області бойовики не відкрили пункт пропуску "Золоте" на час ремонту мосту біля пункту пропуску "Станиця Луганська". Про це повідомила прес-служба Луганська ОДА.

"Незважаючи на нічний обстріл, українською стороною було відкрито пункт пропуску «Золоте»", — йдеться у повідомленні.

Планувалось, що таким чином громадянам буде забезпечено вільне переміщення по території області на період припинення роботи КПВВ «Станиця Луганська». 

При цьому наголошується, що ремонтні роботи на мостовому переході біля пункту пропуску «Станиця Луганська» почалися за планом.

Дерев'яну конструкцію ремонтують фахівці Міжнародного комітету Червоного Хреста, ситуацію з безпекою з обох сторін контролює Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ).

Як повідомлялось, пункт пропуску "Золоте" у Луганській області 9 та 10 грудня має працювати у тестовому режимі.

Також зазнчимо, що українська сторона в рамках домовленостей, досягнутих Тристоронньою контактною групою, вже тричі намагалася відкрити пішохідній та транспортний рух через пункт пропуску "Золоте". Востаннє це трапилося 20 жовтня 2017 року, однак терористи вкотре відмовились від взятих на себе зобов’язань і заблокували пункт пропуску.