Бойовики не пускають до Чернівців дітей із Луганської області

14 Липня 2014, 22:30

Згідно з повідомленням, із огляду на ситуацію, що склалася, впродовж останніх трьох днів батьки намагалися вивезти дітей із Луганська самотужки. Станом на 14 липня до Чернівців дісталися перші 9 дітей з батьками. Ще кілька дітей перебувають в дорозі.

Міський голова Олексій Каспрук звернувся до Асоціації міст України з проханням допомогти доправити до Чернівців на відпочинок та оздоровлення дітей із міст Луганської та Донецької областей, які вже звільнені від терористів. Наразі дітей, які прибувають у Чернівці, із зазначених областей, поселяють у військово-спортивному ліцеї-інтернаті. Ними опікуються волонтери та чернівецькі педагоги, допомогу надають підприємці.

Нагадаємо, що 12 липня терористи намагалися силоміць вивезти до Росії 54 дітей-сиріт з Мар'їнського інтернату на Донеччині, але тоді вдалося домовитися про переведення дітей до Донецької школи-інтернату для дітей-сиріт.

Також повідомлялося, що 13 липня терористи знову погрожували вивезти до сусідньої держави дітей з Мар'їнського, Донецького та Амвросіївського інтернатів.

14 липня в.о. голови начальника управління інформаційної політики та з питань преси Донецької облдержадміністрації Олена Давидовська-Малютіна заявила, що дітей із Мар'їнського інтернату таки вивозять до Росії.