Бойовики “ЛНР” заявили, що нічого не знають про створення “Малоросії”

18 Липня 2017, 13:59

У вівторок, 18 липня, голова так званої "Народної ради" "ЛНР" Володимир Дегтяренко спростував участь представників "ЛНР" у заході у Донецьку, де ватажок "ДНР" Олександр Захарченко заявив про заснування держави "Малоросії". Про це повідомив один із сайтів бойовиків.

"ЛНР не направляли своїх офіційних делегатів до Донецька для участі в засіданні представників регіонів України. Більш того, ми навіть не були поінформовані про намір провести цей захід, з нами це питання не узгоджувалося", – сказав Дегтяренко.

Він підкреслив, що "на даний момент доцільність подібного кроку викликає великі сумніви".

"Адже подібні рішення можна приймати тільки з урахуванням думки самого народу. Крім того, на сьогоднішній день ми дотримуємося Мінських угод, альтернативи яким немає", – зазначив Дегтяренко,

При цьому він додав, що в "ЛНР" готові обговорити це питання в разі надходження пропозицій, чого ще не відбулося.

Як повідомлялось, уряд Німеччини різко засудив заяву так званого глави "ДНР" Олександра Захарченко про заснування нової "держави" – "Малоросії". 

Також Порошенко назвав ватажка "ДНР" лялькою Кремля заявив, що проект "Новоросія" був похований і додав, що Україна відновить суверенітет над Донбасом і Кримом. 

Представник України в підгрупі з безпеки ТКГ Євген Марчук зазначив, що заява Захарченко про створення "Малоросії" може заблокувати переговори Тристоронньої контактної групи. 

Нагадаємо, що 18 липня ватажок "ДНР" Олександр Захарченко запропонував замість України створити "державу" Малоросію.