Бойовики ІДІЛ підірвали стародавні колони, прив’язавши до них людей

27 Жовтня 2015, 10:01

Бойовики «Ісламської держави» стратили в сирійській Пальмірі, яка нині перебуває під контролем терористів, трьох людей, прив’язавши їх до стародавніх колон і підірвавши. Про це пише видання Daily Sabah з посиланням на правозахисників Сирії.

Факт знищення об’єкту засвідчив директор департаменту давнини та музеїв Сирії Маамун Абдулкарим.

Повідомляється, що в серпні цього року терористи захопили стародавнє місто, яке входить до Світової спадщини ЮНЕСКО. Це не перша пам’ятка, знищена бойовика ми ІДІЛ на території комплексу.

Раніше бойовики підірвали стародавню тріумфальну арку в античній частині Пальміри, збудовану римлянами понад 2 тисячі років тому.

Нагадаємо, що 4 вересня бойовики ІД підірвали в Пальмірі три похоронні вежі в Пальмірі, які були зведені в період з 103 по 44 рік до нашої ери. 1 вересня ООН підтвердила інформацію про руйнування античного храму Бела, а тижнем раніше ЗМІ повідомили про вибух храму Баал-Шаміна. Також повідомлялося, що терористи ІДІЛу стратили відомого у Сирії археолога Халеда Асада – наглядача Пальміри. Крім того, бойовики зрівняли із землею монастир, збудований у V сторіччі.

Daily Sabah