Бойовики ДНР знову заговорили про перемир’я

18 Липня 2014, 12:49

"Нам дуже потрібен мир, і ми готові говорити про перемир'я, щоб зупинити вбивство мирного населення і руйнування інфраструктури", – сказав Родкін.

В цілому, обстановку в зоні бойових зіткнень він охарактеризував як "складну і напружену": "Вона й не може бути іншою за значної переваги української армії".

"Нас мало, але, ймовірно, ми відіб'ємося. Сьогодні мова йде вже про три "котли", в яких перебувають українські військовослужбовці: це аеропорти Луганська та Донецька, це оточене позавчора під час операції в Маринівці українське угруповання", – сказав Родкін.

У разі нарощування українською армією свого угруповання, бойовики "ДНР" готові перейти до партизанської війни, заявив представник організації. 

Нагадаємо, раніше європейські лідери закликали Україну до переговорів із сепаратистами на Донбасі.

Як повідомлялося, 17 липня в Донецькій області був збитий пасажирський літак, який йшов з Амстердама в напрямку Куала Лумпура. Жертвами катастрофи, за останніми даними, стали 298 людей.

Тим часом, російські ЗМІ та терористи практично одночасно повідомили про те, що збитий транспортний літак Ан-26 ВПС України.

Також повідомлялося, що бойовики отримали зброю, якою можуть збивати літаки на великій висоті.

Водночас, президент РФ Владімір Путін намагається перекласти провину за збитий пасажирський літак на Україну.

Між тим, ОБСЄ повідомило, що планує направити своїх спостерігачів до місця катастрофи.

Швейцарія, яка головує в ОБСЄ, скликала у п'ятницю надзвичайне засідання Постійної ради ОБСЄ для обговорення наслідків катастрофи малайзійського літака в Україні.