Бойовики “ДНР” обстріляли свої позиції поблизу Травневого

12 Грудня 2017, 15:14

Неподалік Травневого Донецької області гібридні війська так званої "ДНР" 11 грудня вдарили з мінометів по передових позиціях підрозділів своєї частини. Про це у вівторок , 12 грудня, повідомив речник Міноборони з питань АТО Олександр Мотузяник з посиланням на дані розвідки.

"11 грудня, під час ведення вогню по силах АТО у районі н.п. Травневе мінометними розрахунками однієї з частин т.зв. 1 АК внаслідок незадовільної організації взаємодії здійснено обстріл передових позицій підрозділів своєї ж частини", – сказав Мотузяник.

За його словами, російське окупаційне командування вживає заходів, спрямованих на дискредитацію сил АТО і загострення ситуації на тимчасово окупованій території Донбасу.

"На Донецькому напрямку командуванням т.зв. 1 АК організовуються провокаційні мінометні обстріли власних передових позицій з відеофіксацією вибухів з метою звинувачення сил АТО у недотриманні Мінських домовленостей та створення штучних прецедентів для ескалації бойових дій", – сказав речник.

Нагадаємо, у листопаді терористи на Донбасі здійснювали провокаційні випадки порушення режиму припинення вогню під час здійснення ремонтно-відновлювальних робіт, зокрема обстріляли Донецьку фільтрувальну станцію. За інформацією штабу, ця бойова активність була спрямована, насамперед, на обґрунтування їхніх обстрілів та дискредитацію підрозділів Збройних Сил України.