Бойовики «ДНР» дійшли висновку, що Мінські угоди порушили їхню «конституцію» – ІО

17 Лютого 2016, 09:52

Підтримувана окупантами на Донбасі «народна рада ДНР» вирішила ревізувати Мінські угоди. Про це йдеться у повідомлення групи «Інформаційний опір» на сторінці її координатор та нардепа Дмитра Тимчука у мережі Facebook.

«Під час засідання «комітету народного ради ДНР з питань зовнішньої політики і міжнародних зв'язків» (голова О. Хряков) обговорене питання «захисту інтересів республіки в рамках затвердженого Комплексу заходів з виконання Мінських домовленостей від 12.02.2015 р.». Під час обговорення «депутати» прийшли висновку, що положення Комплексу заходів суперечать «конституції ДНР», – написав Тимчук.

За його словами, окремо виділили три пункти.

«Зокрема, «парламентарі ДНР» вважають, що п.4 Мінських домовленостей (передбачає проведення переговорів про модальності місцевих виборів за українськими законами і визначення «особливого статусу» Донбасу) виключає можливість визнання «ДНР» «незалежною державою». А п.8 (передбачає повне відновлення соціально-економічних зв'язків, перш за все, виплату пенсій та ін. соціальних виплат) розцінюється як спроба зробити «республіку» повністю залежним від Києва «уламком України». Проведення конституційної реформи в Україні та децентралізація влади в межах регіонів з особливим статусом (п.11 Комплексу заходів) розглядається в контексті передумов до розпуску «парламенту» і як «загроза ліквідації ДНР», – зазначив координатор ІО.

За його словами, після бурхливої ​​дискусії «парламентарі» ухвалили рішення створити на базі вказаного «комітету» якусь «консультаційну групу фахівців» для обговорення відповідної «стратегії захисту» і звернутися з відповідними напрацюваннями до керівників окупаційної влади Захарченка і Пушіліна.

Читайте текож: Росія на сьогодні не виконала жодного пункту мінських угод – МЗС України