Бойовики блокують відкриття КПВВ “Золоте” – СЦКК

23 Березня 2019, 19:19

Російська окупаційна адміністрація відмовилась надати гарантії безпеки, що унеможливлює відкриття КПВВ "Золоте".  Про це повідомляє прес-центр штабу ООС з посиланням на українську сторону СЦКК.

 

"Українська сторона СЦКК звернулася до СММ ОБСЄ з питання співпраці та отримання додаткових гарантій безпеки, дотримання режиму припинення вогню від окупаційної адміністрації РФ на окупованих територіях, та забезпечення присутності дзеркальних патрулів СММ ОБСЄ у вказаному районі", – йдеться у повідомленні.

 

Своєю чергою,  російська окупаційна адміністрація тимчасово окупованих територій не змогла надати гарантії безпеки, "посилаючись на поточну ситуацію з безпеки". 

 

"Російська окупаційна адміністрація навмисно блокує питання відкриття КПВВ, що погіршить гуманітарну ситуацію в регіоні", – наголошується у повідомленні.

 

Нагадаємо, 22 березня на Донбасі бойовики шість разів обстріляли позиції підрозділів Об'єднаних сил, при цьому п'ять разів застосували заборонені мінськими домовленостями міномети калібрів 120 та 82 мм з витратою 88 мін. Внаслідок обстрілів один військовослужбовець Об'єднаних сил загинув і один отримав поранення.