Бойовики анонсували зустріч з українськими військовими

29 Грудня 2014, 08:10

Проросійські бойовики, що орудують на Донбасі, заявляють про зустріч між представниками «ДНР» та українськими військовими, яка має відбутися 29 грудня в Донецьку. Про це йдеться у повідомленні на сайті угруповання «ДНР».

Згідно з повідомленням, сторони спробують домовитися про дотримання мінських угод, зустріч пройде за зачиненими дверима.

Разом з тим українська сторона поки не повідомила про можливу зустріч.

Як відомо, Донецьк наразі контролюють проросійські бойовики. 

Нагадаємо, 24 грудня у Мінську відбувся черговий раунд переговорів контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Переговори тривали за закритими дверима упродовж понад п’яти годин. Після завершення переговорів їхні учасники не коментували ситуацію.

У переговорах брали участь представниця ОБСЄ Гайді Тальявіні, екс-президент України Леонід Кучма, посол Росії в Україні Михайло Зурабов та представники терористів –  Денис Пушилін та Владислав Дейнего.

Наступний раунд переговорів запланували на 26 грудня, однак він не відбувся. Водночас протягом 26-27 грудня українська сторона та бойовики здійснили обмін полоненими, як і передбачено мінськими домовленостями.