Бойовики активно ремонтують дебальцевську залізницю, щоб перекидати технічні ресурси

3 Березня 2015, 08:41

Терористи активно намагються відновити повну працездатність Дебальцевського залізничного вузла для прискореного перекидання матеріально-технічних ресурсів через цю вузлову станцію. Про це повідомив координатор групи «Інформаційний опір», народний депутат Дмитро Тимчук на сторінці у мережі Facebook.

В район Дебальцевого уже прибув перший ешелон із боєприпасами та із 6-и вагонів із території РФ.

"Із району Дебальцевого на південь Луганської області відводяться для відновлення боєздатності два зведених підрозділи російсько-терористичних військ (ротна тактична група та підсилений танковий батальйон), укомплектовані військовослужбовцями ЗС Росії та тими, що понесли серйозні втрати в боях на Дебальцевському плацдармі (танковий батальйон втратив не менше 8 танків)", – йдеться у повідомленні.

"Підрозділи відводяться частинами, переважно в темний час доби. При цьому відведення даних підрозділів імітується противником як "виконання Мінських домовленостей", – зазначає Тимчук.

Як повідомлялося, в районі Донецька терористи продовжують концентрувати нові формування в трьох районах міста (Куйбишевський, Київський і Петровський), а також проводять активні обстріли позицій українських військ із мінометів та тяжкого піхотного озброєння, іноді стріляючи також із артилерії та танкових засобів. 

Нагадаємо, з 9-ї ранку до вечора 2 березня терористи на сході України сім разів порушили режим припинення вогню.