Бойовика “ДНР” засудили до 8,5 років позбавлення волі

9 Грудня 2019, 18:24

Красноармійський міськрайонний суд засудив до 8,5 років ув'язнення мешканця Донецька за участь у терористичній організації "ДНР". Про це у понеділок, 9 грудня, повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

 

Встановлено, що чоловік у травні 2018 року, діючи з власних ідеологічних та корисливих міркувань, добровільно вступив до 100-ї окремої мотострілецької бригади 1-го армійського корпусу так званої "народної міліції "ДНР", яка дислокувалась у Кіровському районі Донецька.

 

Під час перебування на посаді старшого стрільця зловмисник отримав позивний "Сват" та, будучи забезпеченим камуфльованою формою з розпізнавальними знаками незаконного воєнізованого підрозділу, вогнепальною зброєю, бойовими припасами до неї та зарплатнею в російських рублях, забезпечував вогневу підтримку бойовикам у збройному опорі військовослужбовцям Збройних сил України та інших військових формувань України, задіяних у проведенні антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на території Донецької області.

 

Злочинні дії мотострілка припинені у квітні 2019 року у зв’язку з його затриманням військовослужбовцями ЗСУ поблизу Невельського Ясинуватського району.

 

Як повідомлялося, трьох колишніх бойовиків терористичної організації "ДНР" засудили до дев'яти років позбавлення волі.