Богатирьова пояснила, що службовим авто возила в Louis Vuitton чужі гроші

4 Травня 2012, 14:49

«Я не живу, а працюю. Говорячи армійським мовою, два місяці тому, прийнявши пропозицію «резидента, я знову відправилася на передову», – розповіла міністр.

Щодо зацікавленості дорогими модними брендами, зокрема, Louis Vuitton і Chanel, Богатирьова розповіла, що звичайно цікавиться тенденціями і не вважає це непристойним. «І як будь-яка нормальна людина, якщо у мене є можливість, то чому я не можу зайти і подивитися? Я вам уже сказала, що працюю по 20 годин, це всі бачать. Мої підлеглі тільки прийшли на роботу, а я вже там. Вони давно пішли, а я ще близько опівночі телефоную і уточнюю робочі моменти. У мене все суботи робочі», – стверджує Богатирьова.

Вона також прокоментувала свій візит на службовому авто до магазину Louis Vuitton.

«Якщо ви натякаєте на моє відвідування магазину Louis Vuitton, яке зняв депутат Олег Ляшко, то я шкодую, що він не зайшов у магазин. Тоді він побачив би, що ми нічого не купували. Ми поверталися з відрядження – розглядали можливість відкриття перинатального центру в одній з найстаріших установ країни, клініці Грищенка у Харкові. Так от, ми їхали додому. Машина була службова, тому що мене забирали з аеропорту. Я недалеко там живу, ось я і кажу, що треба заїхати в магазин, оскільки мене попросили передати гроші за подарунок, який там брали», – пояснила міністр.

Як повідомлялось, Богатирьова також пояснює, що прийняла пропозицію стати секретарем РНБО в помаранчевій команді, щоб захистити «регіоналів».

«Особисто я бачила можливість у посаді секретаря РНБО мінімізувати ризики й зробити все, щоб репресії щодо членів нашої команди припинилися», – сказала вона.

При цьому вона відмовилася називати прізвища тих однопартійців, яких вона «вивела з-під удару.

Нагадаємо, 14 лютого президент Віктор Янукович звільнив з посади секретаря Ради національної безпеки та оборони Раїсу Богатирьову та призначив її віце-прем'єр-міністром – міністром охорони здоров'я України. Іншим наказом Янукович призначив Андрія Клюєва секретарем РНБО.