BMW Motorrad вітає Майкла Мартіна. 25 років пригод на BMW GS.

10 Серпня 2016, 16:02

"Для мене мотоцикл ідеальний транспортний засіб для моїх далекомагістральних пригод. Він може довезти мене у найвіддаленіші куточки нашої планети. У порівнянні з автомобілем, це дуже легкий, гнучкий і досить вузький транспорт, щоб подорожувати навіть тісними стежками. Саме завдяки великому ентузіазму двох співробітників BMW Африка, мої компаньйони і я змогли відправитися у подорож на мотоциклі нашої мрії – BMW R 100 GS. Ми були у нестямі від радості. А потім нам навіть вдалося переконати Lufthansa переправити наші мотоцикли у Найробі безкоштовно. Звідти ми й почали наш перший великий проект ", згадує 53-річний Майкл Мартін.

Стефан Шаллер, президент BMW Motorrad: "Майкл Мартін і BMW GS це сон завдовжки у 25 років, це одна з найбільш успішних комбінацій. Робота Майкла Мартіна є унікальною в усьому світі і його вимоги, які він ставить до свого експедиційного транспортного засобу, виразно показують, що BMW GS призначений саме для цієї мети. Ми дуже раді, що партнерство між Майклом Мартіном і BMW Motorrad було настільки успішним протягом останніх 25 років і з нетерпінням чекаємо його продовження ".

Вивчення Африка було чимось особливим і Майкл Мартін просто не зміг встояти. У 1995-1998 роках він їздив у експедиції до Нілу і в пустелі Африки. Вже тоді він був у сідлі R 1100 GS.

"Саме тоді я вирішив зосередитися насамперед на темі пустель. У 2000 році я почав проект "Desert Planet ". На цей раз я їхав на BMW R 1150 GS, який в черговий раз поліпшив якості свого попередника", згадує Майкл Мартін.

У 2009 році Майкл Мартін відправився подорожувати і фотографувати для свого нового проекту "Desert Planet" на R 1200 GS Adventure, який був створений фактично для таких екстремальних умов. Оскільки, на цей раз Майкл Мартін досліджував не тільки сухі, а й холодні та крижані пустелі в Арктиці й Антарктиці. З тих пір він зробив більше 40 рейсів і експедицій. У результаті проект «Desert Planet» представлено у якості фото книг, серіалу та у виставковому фотматі.
 

Майкл Мартін презентує свій тур «Desert Planet» у вигляді захоплюючого шоу MultiVision, 22 жовтня 2016 року, яке триватиме до квітня 2017 року у більш ніж 100 німецьких і 10 австрійських містах.

За додатковою інформацією та фотоматеріалами звертайтеся:

Єлизавета Кутова, Media/Public Relations, АВТ Баварія Київ
Tel:+380 (44) 494-21-21, fax: +380 (44) 494-44-99
e-mail: IKutova@bmw.ua
Website: www.bmw.ua, www.awt.com.ua

www.press.bmwgroup.com