BMW Motorrad анонсує співпрацю з компанією Alpinestars

29 Квітня 2015, 12:20

Першим продуктом, випущеним на ринок в рамках цієї співпраці, стане унікальна куртка спільної розробки BMW Motorrad і Alpinestars з вбудованою подушкою безпеки, зроблена із застосуванням технології Alpinestars Tech-AirTM. Нова куртка BMW Motorrad матиме емблеми обох компаній. Вона буде представлена протягом цього року і буде доступна як в чоловічій, так і в жіночій версіях.

Вбудований в куртку жилет з інтегрованою подушкою безпеки створений на основі технології Alpinestars Tech-AirTM – першої в світі вбудованої в одяг подушки безпеки, яка функціонує повністю автономно. Для роботи системи немає необхідності обладнати мотоцикл додатковими датчиками – таким чином, нова куртка залишається повністю функціональною незалежно від мотоцикла та її не треба якимось чином підключати до нього. 

Це також означає, що нова куртка надає можливість без обмежень їздити по будь-якій поверхні та на будь-якому мотоциклі або скутері BMW Motorrad. Водій може легко змінити один мотоцикл на інший без необхідності переконфігурувати або наново налаштовувати систему «водій – мотоцикл».

З цієї ж причини, система завжди готова до дії, і немає необхідності витрачати час на те, щоб встановити електронне з'єднання між водієм і / або пасажиром і мотоциклом. Куртка з вбудованою подушкою безпеки BMW Motorrad / Alpinestars забезпечує комплексний захист верхньої частини тіла, включаючи плечі, спину та передню частину торсу. А завдяки вбудованим сенсорам, розташованим безпосередньо біля тіла, подушка безпеки спрацьовує повністю автоматично, без необхідності отримання відповідного безпровідного сигналу від мотоцикла.

BMW Motorrad – єдиний виробник мотоциклів, який самостійно розробляє і виробляє повну лінійку мотоекіпіровки ще починаючи з 1970-х років – від шоломів і комбінезонів до взуття та рукавичок. При розробці екіпіровки компанія віддає пріоритет максимальному комфорту для водія і пасажира, а також мінімізації наслідків у разі аварії.

Компанія BMW Motorrad завжди дотримувалася підходу забезпечення різностороннього та всеохоплюючого захисту у відповідності зі своїм принципом «Безпека 360о». Ця концепція передбачає забезпечення максимального захисту за трьома напрямками: шляхом застосування високотехнологічних систем безпеки в мотоциклі, використання якісної та безпечної мотоекіпіровки, а також навчання безпечному водінню мотоцикла.