BMW Individual 7-ї серії Естер Махлангу.

7 Вересня 2016, 12:16

Для полегшення цього завдання фахівці BMW Individual Manufaktur очолили виробничий процес. Вони розробили спеціальне біле оздоблення салону з високосортної деревини для основи зображень Естер, після чого для забезпечення довговічності малюнків була проведена герметизація і установка їх у винятковий BMW Individual 7-ї серії. Єдиний у своєму роді автомобіль буде вперше показаний публіці у цьому році на Frieze Art Fair у Риджентс-парку, Лондон. Автомобіль візьме участь у торгах негласного аукціону. Доходи від продажу транспортного засобу будуть пожертвувані на користь проекту "The Art Room", який займається підтримкою та розвитком молодих художників.

81-річна художниця сказала: «Малювання живе у моєму серці і в моїй крові. Техніка малювання була передана мені від моєї матері і бабусі. Зображення і кольори змінилися, і я малюю на багатьох різних поверхнях і предметах, але я до сих пір люблю малювати. Візерунки, які я використовувала для прикраси деталей BMW поєднують традиції та сутність марки. Коли з BMW мені прислали панелі для малювання, я вже бачила їх дизайн у своїй голові і хотіла швидше приступити до роботи! Я почала роботу з маленьких деталей, щоб відчути поверхню, а потім це було легко, оскільки дизайн пішов за лініями панелей.

Моє мистецтво направило мене по всьому світу, я бачила багато місць, я розписала багато стін і предметів, мої роботи представлені в багатьох музеях, але я до сих пір Естер Малангу з Мпумаланга, що у  Південній Африці. Моє серце було повно радості, коли BMW знову попросили мене намалювати для них".

Д-р Ян Робертсон, член правління BMW AG, пояснив: "У рамках довгострокового партнерства з Frieze і Frieze Masters, ми об'єднуємо наше культурну взаємодію з BMW Individual в перший раз. Я радий, що ми змогли знову працювати з Естер Малангу, винятковим художником і тою кого я добре пам'ятаю з часу проведеного мною у Південній Африці. Спільно з експертами з BMW Individual Manufaktur і BMW Group Design, Естер створила унікальний витвір мистецтва – BMW 7-ї серії, яка формує надзвичайний зв'язок між майстерністю і мистецтвом Ндебеле ".

BMW Individual 7 серії Естер Махлангу є транспортним засобом з правим розташуванням керма, маючи повний комплект обладнання від BMW Individual на додаток до унікальних особливостей, об'єднаним BMW Individual Manufaktur. 20-дюймові BMW Individual литі диски з V-подібними спицями підкреслюють елегантний зовнішній вигляд BMW 7-ї серії, в той час як зовнішня сторона кузова покрита Pure metal Silver від BMW Individual.

Інтер'єр BMW Individual також наділений неперевершеними характеристиками. Салон оформлений шкірою найвищої якості Merino Smoke White / Black. Природна гладкість шкіри і її витончена структура формують унікальний зовнішній вигляд. Повна шкіряна обробка включає задню обшивку сидінь, верхню і нижню панелі приладів, а також дверні панелі, в тому числі B-стійки. Шкіряне кермо BMW Individual з доповненнями в Piano finish Black і елементами алькантара в кольорі Smoke White завершують ексклюзивну атмосферу інтер'єру.

Престижний BMW 740Li живиться від високопродуктивного шестицилиндрового бензинового двигуна з технологією BMW TwinPower Turbo, 240 кВт / 326 к.с. (Комбінована витрата палива: 7,0-6,8 л / 100 км, викиди CO2 в поєднанні: 164-159 г / км) * і потужний максимальний крутний момент 450 Нм. Динамічний седан розганяється від 0 до 100 км / год всього за 5,6 секунди; максимальна швидкість обмежена до 250 км / ч. BMW 740Li оснащений 8-ступінчастою коробкою автоматичної передач Steptronic і має найнижчу вагу у своєму сегменті.

BMW 7-ї серії Естер Махлангу буде представлений на BMW Lounge на Frieze в Лондоні. Робота південноафриканської художниці буде продемонстрована для забезпечення розуміння її творчості та стане натхненням для творчої молоді.

За дoдатковою інформацією та фотоматеріалами звертайтесь:

Єлизавета Кутова, Media / Public Relations, АВТ Баварія Київ

Tel: +380 (44) 494-21-21, fax: +380 (44) 494-44-99

Mail: [email protected]

Web: bmw.ua

Facebook: BMW Ukraine